شکل های مختلف سینه ی خانم ها


شاید تا کنون این سوال را از خود پرسیده باشید که : چرا فرم سینه های من فرق داره؟!!! در این مقاله قصد داریم به بررسی اشکال مختلف سینه های زنان بپردازیم و انواع فرم های مختلف آن را برای شما شرح دهیم . شاید حال بپرسید دانستن اینکه چه فرم سینه ای دارم چه اهمیتی دارد؟!

 

چرا دانستن فرم سینه ها برای زنان مهم است؟

دانستن اینکه چه فرم سینه ای دارید، تمام مشکلات انتخاب سوتین مناسب فرم سینه های شما را حل می کند. اندازه مهم نیست اما شکل؟ شکل سینه ها بسیار مهم است!!!

لذا در ادامه مشخصات سوتین مناسب با هر فرم سینه را برای برای انتخاب و خرید ست لباس زیر و سوتین مناسب به شما معرفی خواهیم کرد. پس پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید.

اشکال مختلف سینه ی بانوان

 

آیا تفاوت فرم سینه نشانه ی نوعی بیماری و نگران کننده است؟

آیا تا حالا شده با خودتون فکر کرده باشید که چرا فرم سینه هاتون با بقیه شکل هایی که دیدید فرق داره؟ یکی متمایل به سمت راسته یکی به چپ یا ممکنه یکی به سمت پایینه، همون موقع اس که مقایسه کردن سینه هاتون و فرم دادن بهشون به واسطه ی دست هاتون رو شروع میکنید و بعضی وقتا فکر میکنید نکنه من مشکلی دارم!!؟

وقتی نوبت به سینه های خانم ها می رسد، هیچ دوتایی مثل هم نیستند – حتی دو تا از سینه های شما. سینه ها به اندازه دانه های برف شکل و اندازه دارند (یا شاید بیشتر)، و جدای از هر توده و برآمدگی که می تواند نشانه ای از یک مشکل بالقوه سلامتی باشد، همه این شکل ها و اندازه ها طبیعی و سالم هستند. اما دانستن شکل کلی سینه شما می تواند کمک بزرگی برای یافتن یک سوتین مناسب یا ست لباس زیر راحت باشد.

شکل های مختلف سینه ی خانم ها

 

آیا حتی می دانستید چیزی به نام "انواع سینه زنان" وجود دارد؟

آدام کولکر ، جراح پلاستیک در منهتن آمریکا، توضیح می‌دهد در حالی که عموماً می‌دانیم که هرچه سینه‌های شما بزرگ‌تر باشد، احتمال کشیدگی کمر بیشتر می‌شود، اما شکل نیز می‌تواند بر کشیدگی تأثیر بگذارد. فرض کنید دو سینه دارید که اندازه یکسانی دارند، اما شکل آنها متفاوت است. دکتر می گوید: اگر یک سینه قوی، بلند و به فرم سر بالا باشد و سینه ی دیگر افتادگی داشته باشد، سینه با افتادگی فشار بیشتری بر پشت، شانه ها و گردن ایجاد می کند. دکتر کلکر می‌گوید: نگه داشتن وزنه‌ای دو پوندی در بالای سینه و نزدیک به بدن، یا نگه داشتن آن وزنه به جلو و پایین را در نظر بگیرید ، نگه داشتن آن وزنه در وضعیت نهایی برای شما سخت‌تر خواهد بود.

بنابراین دانستن اینکه چه نوع سینه ای دارید می تواند تفاوت زیادی در نحوه خرید سوتین ایجاد کند.

فرم های مختلف سینه ی خانم ها

 

آیا شکل سینه خود را روی آن عکس دیدید؟

کوهن 20 سال است که در صنعت لباس زیر فعالیت می کند و زمان زیادی را صرف کار با خانم ها برای طراحی سوتین کرده است. او می گوید که در یک فروشگاه لباس زیر گران‌قیمت شما باید شکل سینه خود را از یک انتخاب مصور از 9 نوع رایج تعیین کنید تا سوتین مناسب را به شما پیشنهاد دهند.

تفاوت اصلی بین این انواع در جایی است که سینه شما بیشتر بافت را حمل می کند - بالا، پهلو، پایین یا مخلوطی از همه اینها. هیچ کدام از آنها بهتر از دیگری نیستند و در حال حاضر درگیر ظاهر خود نباشید. کوهن می‌گوید که اکثر افراد در طول زندگی‌شان ۶ بار اندازه و مدل سینه‌بند خود را تغییر می‌دهند، زیرا بدن شما تغییر می‌کند و چیزهایی مانند بارداری و شیردهی (یا نه) را تجربه می‌کنید.

عکس فرم سینه های زنان

 

شکل های مختلف سینه های خانم ها و معرفی سوتین مناسب آن فرم

1. سینه های غیر همسان

فرم سینه های غیرهمسان

سینه های نامتقارن دو اندازه متفاوت دارند. ناهمواری سینه ها از نظر اندازه فنجانی یا کمتر بسیار رایج است و بیش از نیمی از افراد بین اندازه سینه خود تفاوت هایی دارند که این مورد بسیار شایع بوده و جای هیچ نگرانی ندارد. خرید ست لباس زیر توری گزینه ی پیشنهادی ما برای کسانی است که این فرم سینه را دارا می باشند.

 

2. سینه های ورزشکار

فرم سینه ورزشکار

سینه های ورزشکاران پهن تر، عضله بیشتر و بافت سینه کمتری دارند و نوک سینه ها در مرکز قرار داشته و افراد دارای این مدل سینه مشکل کمتری در انتخاب سوتین داشته و ما خرید نیمتنه ورزشی دارای پد متحرک را به این خانم ها پیشنهاد میکنیم اما در کل دست شما برای هر نوع انتخابی باز است.

 

3. سینه های زنگوله ای

فرم سینه ی زنگوله ای

سینه های زنگوله مانند زنگوله ای هستند که قسمت بالایی باریک و پایینی گرد دارند. پیشنهاد ما برای این گروه از خانم ها خرید ست لباس زیر فنردار برای پوشش دهی کامل و مهار وزن سینه ها می باشد.

 

4. سینه های ریز اندام

فرم سینه های ریز اندام

سینه های شل دارای بافت سینه شل تر و کوچکتر بوده و نوک سینه هایی دارند که به سمت پایین هستند. خرید ست لباس زیر اسفنجی فنزدار یا جکدار به این گروه خانم ها پیشنهاد ماست.

 

5. سینه های گرد

فرم سینه گرد

سینه های گرد دارای پری یکسان در بالا و پایین هستند و معمولا جراحی زیبایی سینه ها به منظور تبدیل به این فرم صورت می پذیرد که مرکز سینه ها فاصله کمی داشته و نوک سینه ها در مرکز قرار دارد که خرید ست لباس زیر بدن نما به واسطه جذابیت بیشتر به این خانم ها توصیه می گردد.

 

6. سینه های افتاده

سینه های دارای افتادگی

این نوع سینه ها بافت چربی زیادی دارند و بسیار باریک و نوک سینه ها به سمت پایین می باشد و معمولا در سنین بالا شکل میگیرد که خرید ست لباس زیر نخی به این دسته از خانم ها توصیه می گردد.

 

7. سینه های شرقی غربی

فرم سینه شرقی غربی

اگر نوک سینه های شما به سمت بیرون و دور از مرکز بدن شما باشد، نوع سینه شما شرق غربی است و سینه ها از یکدیگر فاصله ی زیادی دارند.

 

8. سینه های قطره اشکی

فرم سینه ی قطره اشکی

سینه های قطره اشکی در قسمت پایین کاملا گرد و پر هستند، اما تفاوت مشخصی با فرم زنگوله ای دارند که این تفاوت در قسمت بالای سینه ها است.در سینه های زنگوله ای قسمت بالایی به نسبت پایین سینه باریک تر است اما در قطره اشکی قسمت بالایی تنها کمی با قسمت پایین سینه ها تفاوت دارد.

 

حالا برو جلو آینه و کامل سینه هات رو بررسی کن تا تشخیص بدی سینه های تو چه فرمی دارند و چه مدل سوتینی مناسبه تو هستش و همیشه یادت باشه تو با هر شکل و فرمی زیبایی و تو دنیا تکی.

 

دلایل منجر به افتادگی سینه ها

کنستانس چن، دکتر، جراح پلاستیک و استادیار بالینی جراحی پلاستیک در ویل توضیح می‌دهد: «وقتی زنان جوان‌تر هستند، سینه‌هایشان بلندتر و سفت‌تر می‌شود و نوک پستان و آرئول به مرکز سینه‌ها نزدیک‌تر می‌شوند. . کالج پزشکی کورنل وی افزود: با بالا رفتن سن زنان، نیروی جاذبه سینه‌های آن‌ها را می‌کشد، به‌ویژه پس از بارداری، سینه‌ها از شیر پر می‌شوند و بزرگ‌تر و برآمده‌تر از شیردهی می‌شوند. می تواند ظاهر سینه را تغییر دهد. دکتر توضیح می‌دهد که علیرغم بارداری، با افزایش سن، سینه‌ها کمتر فیبری و ضخیم‌تر می‌شوند، که می‌تواند منجر به نرم‌تر و گاهی افتادگی سینه‌ها شود.

 

دانستن شکل سینه فقط هنگام انتخاب سوتین کمک نمی کند. اگر تصمیم به شیر دادن دارید، دانستن شکل سینه به شما کمک خواهد کرد. آلنا ریسا، موسس و سردبیر The Better Fit می‌افزاید: سینه‌های کوچک یا ریز اندام که می‌توان آن‌ها را سینه‌های هیپوپلاستیک یا سینه‌های لوله‌ای نیز نامید، می‌تواند شیردهی را دشوار کند. این سینه ها از هم جداتر هستند و بافت سینه کمتری نسبت به سایر شکل های سینه دارند. دانستن اینکه ممکن است در دوران شیردهی مشکل تری داشته باشید به این معنی است که می توانید تحقیقات بیشتری در مورد جایگزین های شیردهی انجام دهید یا پیش از آن به یک مربی شیردهی مراجعه کنید.

 

«خانم ها به بیش از هرچیز درگیر اندازه سوتین هستند و بخشی از کاری که ما به‌عنوان یک برند سعی می‌کنیم انجام دهیم این است که به آنها آموزش دهیم که بله، اندازه مهم است، اما باید تغییر کند و با تغییرات مختلف زندگی مانند زایمان تغییر خواهد کرد.

کوهن می‌گوید فکر کردن به خرید سوتین به همان روشی که در مورد خرید شلوار جین فکر می‌کنید کمک می‌کند: باسن و ران‌های همه افراد متفاوت است، بنابراین همه شلوارهای جین یکسان بریده نمی‌شوند. در مورد سینه های شما هم همینطور است – هر کس سوتین های خود را در مکان متفاوتی می پوشد، به همین دلیل است که مدل های سوتین بسیار زیادی وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید.

 

خرید ست لباس زیر در مدل های متنوع و باکیفیت از فروشگاه آنلاین آنی لوکس

شما همراهان گرامی و مشتریان گرانقدر آنی لوکس میتوانید باکیفیت ترین و زیباترین مدل های ست لباس زیر زنانه را از برند های معروف با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت از فروشگاه آنلاین بانوان آنی لوکس به آدرس (www.anilux.ir) تهیه نمایید.

 

منبع : https://www.cosmopolitan.com/