شورتکس (THINX)


شورتکس های زنانه جزء آن دسته از لباس زیر هایی هستند که هیچ خانمی نمی‌تواند کارآمدی آنرا نادیده بگیرد ، شورتکس ها یا تینکس ها ، شورت های مخصوص دوران قاعدگی هستند.

این مدل شورت از دسته خرید شورت زنانه معمولاً از جنس نخ هستند تا امکان تهویه هوا درون آن ها وجود داشته باشد، که این ویژگی باعث می شود تا از بوی نامطبوع ترشحات قاعدگی جلوگیری شود .

استفاده از شورتکس ها از این جهت حائز اهمیت است که به دلیل وجود یک لایه محافظ نخی در قسمت فاق آن از نشت و به اصطلاح پس دادن خون قاعدگی به بیرون و به لباس های دیگر جلوگیری می کند.

در واقع شورتکس ها ظاهری شبیه به لباس زیرهای معمولی دارند با این تفاوت که یک لایه اضافی برای جذب و جلوگیری از نشت خون به لباس های دیگر در زمان پریودی دارد.

شورتکس ها یا همان شورت های پریودی شورت هایی با فاق بلند هستند که از قسمت فاق تا کمر آن ۳ لایه است که لایه اول و آخر آن از جنس نخ مرغوب و لایه میانی آن جنس مشما است.

شورتکس ها به عنوان لباس زیر پشتیبان نیز شناخته می شوند ؛ اما باید توجه داشت که شورتکس ها به تنهایی نمی توانند مانع نشت و خونریزی ماهانه شوند بلکه به عنوان یک محصول مکمل تامپون ها ، پدها و نوار بهداشتی یا حتی کاپ های قاعدگی مورد استفاده قرار می گیرد و از پس دادن خون به لباس های دیگر تا حد زیادی جلوگیری می کند یا آن را به حداقل می رساند.

شورتکس ها در واقع بسیار شبیه لباسهای زیر هستند و در انواع مختلفی عرضه می شوند با این تفاوت که شورتکس ها شورت های مکمل محسوب می‌شوند.

 

خرید شورتکس زنانه

 

لباس زیر های قاعدگی معمولا به دو دسته تقسیم می شوند:

در درجه اول به عنوان محافظ قاعدگی استفاده می‌شوند و به عنوان یک پد پوشیده می شوند که چون برآمدگی ، چسب ، بال یا هر مسئله آزاردهنده دیگری را که پد های سنتی دارند ، ندارد برای کسانی که نزدیک به یائسگی هستند یا به طور طبیعی خونریزی کمی را در طول دوره قاعدگی خود تجربه می کنند از پد یا نوارهای بهداشتی متمایز است.

و اما در درجه دوم به عنوان پشتیبان و مکمل کاپ های قاعدگی ، تامپون ها ، پد ها و نوارهای بهداشتی استفاده می شود تا همانطور که گفته شد از نشت خون قاعدگی یا ایجاد لک جلوگیری کند.

 

انواع شورتکس

شورتکس ها انواع مختلفی بر اساس سطح جذب خود دارند و بسته به میزان خونریزی فرد انتخاب می شوند درست مانند پد ها یا تامپون ها که بر اساس سنگینی یا سبکی جریان خون ریزی خود انتخاب می کنید ، یعنی برای یک جریان بسیار سنگین از یک نوع جاذب تر و برای جریان سبک تر نوعی  که جذب کمتری دارد ، استفاده می شود.

 

قیمت شورتکس زنانه

 

ویژگی های مثبت شورتکس ها

  • جلوگیری از لکه و نشتی خون و ترشحات قاعدگی

  • انتقال احساس راحتی به بانوان

  • افزایش تاثیر سایر محصولات مناسب دوران قاعدگی

  • جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع

  • گردش هوا

  • شست و شوی راحت

  • عدم ایجاد خارش و سوزش

  • عدم ایجاد عفونت

  • محصولی اقتصادی و به صرفه

 

معایب استفاده از شورتکس ها

شورتکس ها هیچ خطری برای سلامت بانوان ندارند ؛ اما باید توجه داشت که شورتکس ها هم درست مانند شورت های معمولی نیاز به تعویض و شست و شوی مرتب دارند و به این دلیل که شورتکس ها غالباً در دوران پریودی استفاده می‌شوند ، بهتر است هر گاه که به خون آلوده شدند ، آن ها را به روش درست شست و شو دهید تا مانع ایجاد عفونت در ناحیه تناسلی خود شوید.

 

شورتکس زنانه

 

نحوه صحیح شستشوی شورتکس ها

شورتکس ها را با دست و به وسیله آب سرد و یک مایع لباسشویی ملایم بشویید ، بهتر است قبل از شستشو آن را به مدت ۱۵ دقیقه در آب بخیسانید تا اگر خونی بر روی آن ریخته است، از بین برود.

پس از شست و شو و به منظور جلوگیری از تکثیر باکتری و یا ایجاد عفونت بهتر است آن را زیر نور آفتاب و در هوای آزاد خشک کنید و یا به وسیله اتوی گرم با درجه حرارت مناسب جنس پارچه آن قسمت فاق آن را اتو کنید تا خشک شود.

 

بهترین جنس شورتکس ها

شورتکس ها هم مانند سایر شورت های موجود در بازار از جنس های مختلفی مانند : نخ ، پلاستیک ، ویسکوز و ... دوخته می شوند .

و همانطور که می دانید به دلیل حساسیت بسیار زیاد اندام تناسلی زنانه ، شورت های نخی به دلیل آنکه قدرت جذب و تنفس پذیری بالایی دارند ، بهترین گزینه برای انتخاب شورت هستند . در زمان قاعدگی نیز این موضوع کاملاً صدق می‌کند ، چه بسا که در طول دوره قاعدگی رعایت بهداشت ناحیه تناسلی بیش از پیش اهمیت دارد زیرا در این دوران به دلیل نوسانات هورمونی احتمال ایجاد عفونت های زنانه بسیار زیاد است.

 

مزایای خرید از آنی لوکس

گروه تولید محتوا و پشتیبانی آنی لوکس بر آن است  که با تعهد به شما مشتریان گرانقدر و تضمین کیفیت و اصالت محصولات ارائه شده و با هدف جلب رضایت مشتری و عرضه بهترین کالاهای موجود در بازار روز کشور اعتماد شما مشتریان عزیز را نسبت به خود و محصولات ارائه شده جلب نماید.

لازم به ذکر است تمامی محصولات موجود برای حفظ سلامت و رفاه حال شما به جز لوازم بهداشتی و البسه شخصی قابل عودت میباشند.

 

از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم

آنی مگ