محصولات بهداشتی RSS Feed

0 4360
عوامل موثر بر ارتقای بهداشت جنسی بانوان women's sexual health care   رعایت بهداشت واژن بر سلامت جنسی بانوان و دختران بسیار اثر بخش است ؛ و بهداش..
0 2184
عطر (""Perfume) عطر ، محصولی معطر حاصل ترکیب هنرمندانه برخی از مواد عطر آگین از دسته لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.   تاریخچه استفاده از عطر عطر..
0 4229
کاپ قاعدگی (Menstrual Cup) همراهان گرامی آنی مگ همانطور که می دانید امروزه سر و صدای زیادی درباره کاپ قاعدگی ، این محصول دوست دار محیط زیست که جایگز..
0 3173
بوی بد دهان (Halitosis) Bad breath بوی بد دهان با نام علمی هالیتوز یا هالیتوزیس (Halitosis) حاصل مصرف برخی غذاها، شرایط و عادات فردی هستند که در بس..
0 2903
ژل بهداشتی بانوان Women's health gel ناحیه تناسلی یکی از اعضای بسیار حساس در بدن بانوان است که در معرض مشکلات بسیاری مانند خارش ، سوزش و عفونت ، بو..
0 3123
آکنه (Acne) آکنه چیست ؟ آکنه یک بیماری پوستی و بسیار رایج است که معمولاً در صورت و در ناحیه  پیشانی ، گونه و ناحیه قفسه سینه و شانه ها و یا حتی قسم..
0 2546
بادی اسپلش (Body Splash) همراهان گرامی آنی لوکس امروز می‌خواهیم در مورد بادی اسپلش ها که به تازگی میهمان مجموعه لوازم آرایشی-بهداشتی شده اند و توانس..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل