تاثیر لباس زیر جذاب بر روابط زوج های متعهد


فروشگاه اینترنتی آنی لوکس همواره در تلاش بوده تا با ارائه بهترین محصولات در جهت بهبود و گرما بخشیدن به روابط بین شما و پارتنرتان گام برداشته و بهترین و جذاب ترین محصولات در جهت خرید ست لباس زیر و خرید لباس خواب فانتزی ، شورت زنانه و سایر محصولات مرتبط با حوزه ی پوشاک زیر بانوان را فراهم آورده و تاثیر مستقیم استفاده از این محصولات باکیفیت و جذاب را بر روی روابط زناشویی و سلامت جنسی با تکیه بر مقالات معتبر جهانی یادآور شود.

در ادامه با یکی ازین مطالب مهم همراه خواهیم شد...

تاثیر لباس زیر جذاب بر روابط زوج های متعهد

چکیده مقاله

سیگنال های جنسی ظریف ذاتا خصوصی هستند و فقط برای مخاطب مورد نظر قابل مشاهده هستند. یک زن ممکن است از این سیگنال ها برای برانگیختن یا پذیرش پاسخ جنسی از طرف شریک زندگی خود یا افزایش جذابیت خود استفاده کند. در این مطالعه، ما به دنبال شناسایی استفاده زنان از لباس های فریبنده و جذاب به عنوان یک رفتار پیشگیرانه یا پذیرا و همچنین اثرات ارزش نسبی همسر، تعهد رابطه، رضایت از رابطه، و عملکرد جنسی بودیم.

این مطالعه روی 353 زن در ایالات متحده در سنین 25-45 که در روابط متعهد و دگرجنسگرا بودندانجام شده است که 88.7 درصد از آن ها پوشیدن یک ست لباس زیر جذاب و فریبنده را به عنوان موردی برای نشان دادن علاقه خود به پارتنر و ارزش قائل بودن برای رابطه بیان نموده اند. نتایج نشان می‌دهد که زنان در صورت پیش‌بینی فعالیت جنسی در همان روز با پارتر مورد علاقه خود، لباس زیر جذاب‌تری می‌پوشند.

در حالی که ارزش نسبی همسر یا شریک رابطه شان تماماً با جذابیت لباس های زیر مورد استفاده شان مرتبط نیست، با این وجود زنانی که ارزش همسر و رابطه شان برایشان بیشتر گزارش شده ، تمایل دارند لباس زیر جذاب تری بپوشند. استفاده زنان از لباس های زیر فریبنده ممکن است به عنوان روشی برای افزایش جذابیت و پذیرش اساسی برای کمک به حفظ رابطه تلقی شود، اگرچه هشدارها در مورد اقدامات و تفسیرهای جایگزین نیز مورد بحث قرار گرفته است.

یافته‌ها نشان می‌دهد که این زنان از لباس‌های زیر جذاب برای احساس فریبندگی، اعتماد به نفس، برانگیختگی و آماده شدن برای رابطه جنسی با شریک زندگی خود استفاده می‌کنند. این مطالعه اولین مطالعه‌ای است که لباس‌های صمیمی را در روابط و به‌عنوان یک سیگنال جنسی ظریف از استعداد و پذیرش بررسی می‌کند.

تاثیر لباس زیر جذاب بر روابط زوج های متعهد

 

استراژی زنان در ارائه سیگنال های جنسی

تحقیقات در مورد سیگنال‌های جنسی زنانه نشان می‌دهد که بسیاری از زنان از استراتژی‌های اصلاح ظاهری مانند آرایش، لباس و جراحی زیبایی استفاده می‌کنند تا جذابیت خود را به عنوان ابزاری برای جذب شرکای جنسی بالقوه و مدنظر خود افزایش دهند. اما این استراتژی‌های بهبود ظاهر سیگنال‌های پخشی هستند: رفتارهایی که برای عموم قابل مشاهده است و ممکن است در تعهد به رابطه غیرصادقانه تلقی شوند.

برعکس، سیگنال‌های ظریف رفتارهایی هستند که فقط برای شخص یا افرادی که سیگنال‌ها به سمت آنها هدایت می‌شوند قابل مشاهده هستند. در روابط بین فردی، این رفتارها به دلیل حفظ حریم خصوصی ذاتی خود، تمایل بیشتری به نشان دادن اطمینان و تعهد به شراکت دارند. علاوه بر این، استفاده زنان از لباس زیر جذاب را در چارچوب ارزش نسبی همسر یا پارتنر بررسی می کنیم.

استفاده زنان از لباس های زیر جذاب به عنوان سیگنالی برای نشان دادن علاقه

سیگنال دهی جنسی زنان

انسان‌ها به دلیل فقدان نشانه‌های فیزیکی واضح و استفاده منظم از لباس یا سایر موادی که ارزیابی آشکار وضعیت جنسی را پنهان می‌کنند، با چالش‌های منحصربه‌فردی برای سیگنال‌دهی جنسی مواجه هستند. برای انسان‌های دگرجنس‌گرا، رفتار یک زن که آغازگر تماس جنسی با مرد است، معمولا با عدم پذیرش از سوی عموم همراه است، در حالی که واکنش زن به ابراز علاقه جنسی از سوی مرد، پذیرا است. این مقاله بر روی رفتارهای آگاهانه زنان در روابط عاشقانه تمرکز دارد.

نکته ای که قابل توجه است این است که بسیاری از زنان تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند تا لب‌ها را بزرگ‌تر کنند، اندازه سینه‌ها را افزایش دهند، پوست را بیشتر تحت فرایند های جوان سازی قراردهند و در نهایت با انتظارات فرهنگی هنجاری‌تر از جذابیت مطابقت داشته باشند. اکثر جراحی های زیبایی در سراسر جهان بر روی زنان انجام می شود.

زنانی که به طور فعال به دنبال همسر ایده آل می گردند، احتمالاً از استراتژی های خطرناک برای بهبود ظاهر خود استفاده می کنند، مانند مصرف قرص های لاغری یا برنزه کردن و زنانی که علاقه بیشتری به انجام جراحی زیبایی دارند، مردانی را ترجیح می دهند که دارای موقعیت و جذابیت بالاتری باشند.

در اکثر جوامع زنان جذاب‌تر لب‌های پر، سینه‌های نسبتا بزرگ با فرم ایده آل، پوست شفاف، موهای درخشان و نسبت کمر به باسن باریکتری دارند.

تصور می‌شود که این ویژگی‌ها نشانه‌هایی از زنان جذاب هستند اما تحقیقات در مورد سیگنال‌های جنسی زنان تا حد زیادی نمی‌تواند نیت جنسی زن را در مورد این رفتارها، به ویژه در روابط متعهدانه و عاشقانه، نشان دهد زیرا در موارد متعددی جزئیات رفتاری در روابط و ارزش قائل شدن برای پوشش زیبا و جذاب ، آراستگی و اهمیت متقابل در رابطه و آرامش زوجین بر پایداری گرمای آن موثرتر واقع می شود.

تاثیر لباس زیر جذاب بر روابط زوج های متعهد

 

سیگنال‌های ظریف جنسی همراه با حفظ حریم خصوصی ذاتی

آنچه قابل توجه است بنا به آنچه مطالعات نشان میدهد ، زیبایی های ظاهری ناشی از عمل های زیبایی گرچه در شکل گیری یک رابطه موثرند ، موارد ظریف و کوچک اساسی تری در تحکیم ، استمرار ، ماندگاری و گرمای یک رابطه اثر بخشند. آنچه که برای دیگران قابل لمس و مشاهده نباشد و برای شریک رابطه ی خود انجام می دهید ، همان امضایی است که شما بر روی ارزشی که برای رابطه ی خود قائلید در ذهن پارتنر خود درج می کنید.

در مورد گرمای روابط جنسی میان زوج ها طبق این مطالعه ، وقت گذاشتن در رسیدگی به خود و استفاده از لباس زیر های جذاب و فانتزی نقشی عمده در اشتیاق به تکراره شبی خاص در میان زوج ها ایجاد نموده که نمی توان از آن غافل شد زیرا این همان نکات ریزیست که تنها پارتنر شما در رابطه می بیند و ما به توجه به این نکات ریز تاکید داریم.

شما همراهان گرانقدر آنی لوکس میتوانید زیبا ترین و خاص ترین ست های لباس زیر جذاب ، بادی های فانتزی فاق باز و شورت های زنانه را در سایت اینترنتی آنی لوکس به آدرس www.anilux.ir یافته و خریدی ایده آل در جهت افزایش جذابیت و اعتماد به نفس در کنار گرما بخشیدن به رابطه ی خود را تجربه نمایید.

 

با تشکر از همراهی شما

فروشگاه اینترنتی آنی لوکس