روش های ارسال و تحویل کالا

حس تجربه خرید آسان، سریع و مطمئن

 

 ارسال با پست پیشتاز آنی لوکس

ارسال از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور

آنی لوکس محصولات خود را در بسته بندی های شکیل و کاملا بهداشتی، با همکاری شرکت پست و تحت عنوان مرسوله ی پستی خدمت شما مشتریان گران قدر تقدیم می کند.

بدین صورت که پس از ثبت و فرایند پردازش سفارش، مرسولات پستی شما تحویل به شرکت پست شده و کد پیگیری توسط سیستم سامانه ی پستی کشور به شماره همراه درج شده هنگام ثبت سفارش و طی زمان تقریبی معادل 1 تا 4 روز کاری بدست مشتریان آنی لوکسی عزیز خواهد رسید.

بطور معمول و با تعرفه ی فعلی شرکت پست در سال 1402 شمسی، هزینه ارسال پستی معادل مبلغ 35.000 تومان می باشد.

مبلغ فوق برای سفارشات بالای مبلغ 1.400.000 تومان و یا در صورت وجود طرح های تشویقی به پاس قدردانی مجموعه از مشتریان آنی لوکسی رایگان خواهد بود "به استثناء محصولات دسته بندی دیجیتال بانوان" که این مورد هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر خواهد رسید.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

https://tracking.post.ir/

 

 

ارسال با تیپاکس به صورت پس کرایه

ارسال محصولات با تیپاکس به سراسر کشور

آنی لوکس با در نظر داشتن رفاه حال مشتریان خود اقدام به افزودن ارسال تیپاکس کالاها برای آنی لوکسی هایی نموده که این روش ارسال را بنا به سرعت بیشتر در ارسال مرسولات و هماهنگی برای تحویل سفارشات با تماس قبلی ترجیح می دهند. لذا این روش ارسال بنا به رفاه حال شما مشتریان گرانقدر به صورت پس کرایه افزوده شده و هزینه ی درج شده هنگاه تحویل کالا تماما تحویل تیپاکس بوده و آنی لوکس هزینه ای بابت بسته بندی یا ارسال کالا از شما مشتری گرانقدر دریافت نمی کند لذا بسته بندی ها به فرم همیشگی شکیل و تماما بهداشتی و به صورت محرمانه و رایگان برای شما آنی لوکسی های عزیز ارسال می گردد و شما تنها هزینه ی تیپاکس را درب منزل به این شرکت می پردازید.

 

jتحویل اکسپرس آنی لوکس در تهران 

ارسال اکسپرس در استان تهران و البرز

آنی لوکس با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما عزیزان فراهم نموده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در استان تهران و البرز فعال شده است و به زودی شهرهای دیگر ایران را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد

تهران ، شهرری ، اسلامشهر ، شهریار ، پاکدشت ، ورامین  (ارسال توسط سرویس اسنپ باکس و یا از طریق پیک موتوری) :

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارشاتی که پس از ساعات مذکور ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل داده خواهند شد.

البرز (ارسال توسط سرویس اسنپ باکس و یا از طریق پیک موتوری) :

امکان تحویل و ارسال سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز وجود دارد. همچنین، سفارش‌هایی که پس از این

نکات:

شایان ذکر است درصورت درخواست ارسال سریع، پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان ارسال و تحویل سفارش، از طرف آنی لوکس با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

نام
ایمیل
موبایل